Frekvenční terapie

 Frekvenční terapie využívá poznatku, že každá molekula vysílá určitou frekvenci a že každá molekula se dá i stejnou frekvencí, kterou sama vysílá, rozrušit a tím jí zlikvidovat (např. zlikvidování bakterií či virů). Platí to ovšem i obráceně, že za využití frekvenční terapie lze doplnit či podpořit tvorbu látek pro člověka potřebných (např. podpora imunity či doplnění vitamínů). Frekvenční terapii lze aplikovat i tzv. na dálku. Princip spočívá v tom, že váš nehet vložíme do přístroje Spooky 2, který vytváří určité frekvence v závislosti na programu, který nastavíme. A tyto nastavené frekvence jsou aplikované na lidské tělo přes DNA, které přístroj snímá z nehtu. Frekvenční terapie je vhodná pro všechny věkové skupiny, kromě těhotných, kterým se frekvenční léčba nedoporučuje.

Citlivější osoby mohou při frekvenční terapii vnímat brnění v různých částech těla. Během frekvenční terapie není třeba upravovat běžný denní režim. Po aplikaci se doporučuje přijímat větší množství tekutin.

Jedné terapie je možné zúčastnění více osob najednou a cena jednoho balíčku se rozpočítá mezi počet osob v jedné terapii, např. pět osob si objedná imunitní balíček, který bude aplikován všem osobám najednou za cenu 500,- Kč nikoliv za 2500,- Kč. Toto platí v případě, že se vás domluví více najednou na jeden čas, maximální počet na jednu terapii je 5 osob. Tyto ceny se týkají již uvedených balíčků. V případě individuální terapie je cena 200,- Kč/hodina – každý program má jinou časovou délku působení frekvencí.

Připravili jsme pro vás speciální balíčky. Ostatní problémy se řeší individuálně.

Imunitní balíček – 2,5 hodinový balíček za 400,- Kč

  • frekvence na stimulaci imunitního systému
  • frekvence na tvorbu bílých krvinek
  • frekvence na stimulaci bílých krvinek

Kompletní balíček – 4,5 hodinový balíček za 800,- Kč

  • podpora imunity (viz. Imunitní balíček)
  • detoxikace těla (zlikvidování toxinů a patogenů v těle člověka)
  • vitamíny a minerály (obsahuje vit. B1, B2, B5, B12, C, D, E, K, selen, hořčík, zinek, omega 3, rybí tuky, kyselinu listovou)
  • aktivní uhlí (podpora vyloučení toxinů a patogenů z těla)
  • Schumannova resonance (zklidnění, harmonizace a uzemnění)
  • Aplikace 2-3 týdně

Balíček na COVID 19 – 1,5 hodinový balíček za 300,- Kč

  • tyto frekvence narušují DNA coronaviru a tím ho likvidují

Aplikace frekvenční terapie - dle vaší potřeby. V případě balíčků doporučujeme aplikaci 2x až 3x týdně, v případě COVID 19 každý den.

Kromě těchto balíčků, které jsou přizpůsobeny na aktuální dění ve světě, je možno i využít frekvenční terapie na individuální zdravotní problémy jednotlivce.

Zásadní podmínkou pro úspěšnou aplikaci frekvenční terapie na dálku je, že se ustřihnutého nehtu ruky či nohy nesmí dotýkat nikdo druhým. V případě potřeby manipulace s nehtem jinou osobou použijte rukavice či pinzetu. Nehet vložte do uzavíratelného obalu, pytlík, skleněná nádoba, krabička.

V případě zájmu volejte na tel. č. +420 737 268 204 nebo +420 776 191 438.