Tak to jsem já, jmenuji se Gabriela Nosek Čanigová.

Jako terapeutka, poradkyně pracuji bezmála 30 let. Za tu dobu jsem získala spoustu zkušeností s prací s klienty, kteří za mnou přichází se všemi možnými starostmi a problémy.

Mezi mé klienty patří i sportovci, zpěváci, hudebníci. Jezdí za mnou lidé z celých Čech, ale i z ciziny….Amerika, Francie, Německo, Anglie, Rusko…S klienty pracuji i na dálku a to po celém světě.

Čím se přesně zabývám? Odblokováním příčin zdravotních problémů, psychických problémů, chronických onemocnění, partnerských vztahů, životních krizí, podivných jevů, nočních můr, strachů, odvádění duší zemřelých…

Pracuji s dospěláky i dětmi. Pokud jde o malé děti přibližně do 13 let, pracuji přes maminky.

Konkrétně se jedná o pomoc při léčení: nemocí, vysílení, snížené imunity, kožních problémů, bolestí zad a kloubů, bolestí hlavy, migrény, alergií, gynekologických potíží, revma, zánětů, sexuálních potíží, onemocnění prostaty, fobií, depresí, traumat, neplodnosti, nadváhy, závislostí, agresí, nespavosti, onkologických onemocnění, hyperaktivity, disgrafie či dyslexie a dalších zdravotních a psychických problémů.

Odstraňuji negativní zóny v bytech, domech.

Likviduji prokletí, uřknutí , tyto negace patří mezi ty nejtěžší energie, které vám dokáží opravdu těžce zkomplikovat ne-li i zničit život.

Pracuji se svojí intuicí, vnitřním viděním a slyšením. Napojuji se na Vyšší Já a skrze něj na duši klienta, se kterou pracuji.

Jsem Mistr Reiki.

Provádím zasvěcení do Reiki všech stupňů individuálním způsobem.

Metody, které v případě potřeby také používám při své práci :

Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Spiritual Response Therapy

Spiritual Restructuring

Programování křišťálů a drahých kamenů

Vizualizace