Programování křišťálů

Křišťály programuji na :

-ochranný křišťál 

-finanční hojnost, bohatství, materiální blahobyt

-pevné zdraví, sebeuzdravovací proces, vitalita

-Láska, partnerské vztahy

-optimální váha

-koncentrace, zvýšení sebedůvěry, lepší paměť

-ochranný křišťál

K tomu, abych je mohla naprogramovat přímo na Vás, tak potřebuji, aby jste mi zaslali křišťál, který budete nosit stále u sebe, jméno a příjmení a datum narození. Naprogramování trvá přibližně 4-5dní. Naprogramovaný křišťál Vám zašlu doporučeným dopisem.

Naprogramované křištály jsou nepřenosné, ale můžete je nechat naprogramovat svým blízkým, kamarádům a dát jim je jako dárek.

Stále svým klientům říkám, to co vyzařujete, to přijímáte. Tak jak myslíte, tak se děje.

Pokud se cítíte negativně, tak přitahujete negativní informace a to velmi rychle. Negace nic neblokuje, jdou z nejistoty a pochybností.

Pokud se snažíte vyzařovat pozitivní přání a cítíte to tak, tak přitáhnete vše, po čem toužíte. Ale pozor !!! Pokud si sice přejete to pozitivní a necítíte, že se to tak stane, že to tak je, tak vaše pochybnosti a nejistota přehluší vaše pozitivní přání.

Přát si můžete cokoli vás napadne. Být a žít v blahobytu a hojnosti, mít optimální váhu, jet na báječnou dovolenou, být chytrý a mít skvělou paměť, nové auto, svůj úžasný domov, dům…. opravdu cokoli. Jen nesmíte pochybovat, že se to stane.

Např. chci hodně peněz, chci být bohatá….ALE….v hlavě mi běži na pozadí….mám spoustu dluhů, složenek….a to už jsou ty negativní bloky, které ty přání blokují. Musíte se odevzdat Univerzu, zapomenout na ty pochybnosti. Universum je schopno vám to poslat. Je schopno to dopřát komukoli, jen to musíte opravdu chtít, musíte to cítit a usmívat se blahem, když to přání vysíláte. Už to prostě je !!!

Přišla mi informace o tom, že našemu podvědomí můžeme pomoci ve vysílání těchto přání. A to pomocí křišťálů, které jsem schopná naprogramovat přesně na to, co si přejete. Tento křišťál potom nosíte stále u sebe a on působí na vaše podvědomí tím, že je do něj vložena kódovaná informace a je vyladěný na vaše vibrace. Neustále vlastně vysílá vaše přání.