Reiki

Zasvěcení do všech stupňů Reiki dělám pouze individuálně, ne skupinově. Kladu důraz na osobní přístup, kde se Vám mohu plně věnovat a vše Vám náležitě vysvětlit.

Upozorňuji, že nedávám certifikáty, jsou to jen papíry, které nic neznamenají.

Reiki

Nádherná čistá energie, která je plná lásky a pokory. Cítím, že zasvěcení do této metody by měli přijímat již miminka po narození, aby se svět stal mírumilovnější. Ve spoustě duší by zavládla láska, pokora a světlo. V dnešní době plné agrese a nelásky by to byl krůček k uzdravení Země.

To, co se ve vás odehrává ve chvíli, kdy o Reiki požádáte a ona skrz vás začne proudit, se dá nazvat pouze jako propojení s přírodou, kosmem, absolutnem. Ti z vás,kdo věří v Boha, tak spojení s Bohem. Je to taková nádhera dávat a přijímat energii REIKI. Pokud by jste měli zájem, aby přes vás tato energie proudila a vy jste s ní mohli uzdravovat sebe nebo vaše blízké, tak navštivte některý z kurzů. Vyberte si kurz a Mistra Reiki, který vám bude blízký a budete se v jeho přítomnosti cítit uvolněně. Zasvěcuje se postupně do 3 stupňů.

Při prvním dojde k očištění a napojení se na tuto energii. Začnete vnímat energii mezi dlaněmi, příjemné teplo, které skrze vás začne proudit ve chvíli, kdy si o Reiki požádáte. Po zasvěcení do 1.stupně dochází k očištění těla, které trvá přibližně 21 dní. Doporučuje se po tuto dobu jíst lehce stravitelná jídla, hodně zeleniny, hodně pít vodu a vyvarovat se alkoholu. Můžete začít přikládat ruce na bolavá místa. Vždy je velmi důležité si o energii požádat, být v klidu a pokoře. Já si vždy zapálím svíčku, protřu si dlaně a požádám o energii Reiki. Pak již můžete přikládat ruce na bolavá místa.

Při druhém stupni již bude vaše energie Reiki silnější, dostanete symboly, které zesilují tuto energii a vy jí můžete začít posílat i na dálku. Je důležité, aby jste věděli komu a kam energii posíláte. Vždy potřebuji vědět jméno , příjmení, datum narození, bydliště nebo místo, kde se bude dotyčný, kterému energii posílám, nacházet. Pak si o energii požádám a namířím dlaně směrem dopředu. Tuto energii posílám po dobu 15 minut.

Pak následuje třetí stupeň, stupeň Mistrovský. Po jeho zasvěcení se z vás stane Mistr Reiki. Síla energie, která přes vás proudí je velice silná. Dostanete zasvěcení do dalších symbolů, které z vás udělají opravdové Mistry. Budete moci tuto energii posílat, programovat, můžete jí posílat na události, do minulosti, do budoucnosti…. Je to až neuvěřitelné, co s touto energií můžete dělat a kde jí můžete nechat působit. Stačí si pomyslet a poprosit a už jste napojení….Energie začne proudit.

Ve chvílích , kdy energii přijímáte a je jedno, jestli máte jeden stupeň zasvěcení nebo tři, vždy jde Reiki skrze vás. To znamená, že část energie zůstává i ve vás, najde si v těle místo, kde tuto energii sami potřebujete. Tím v tuto dobu léčíte i sami sebe. Všem doporučuji alespoň první stupeň!

Pokud by jste měli touhu stát se učitelem Reiki a zasvěcovat nové žáky, tak je třeba projít ještě jedním kurzem.

Existuje mnoho druhů a odnoží Reiki. Od tradiční Usuiho Reiki, Karuna Ki Reiki, K-Reiki, Imara Reiki Shambala…..a další a další … záleží jen na vás, na kolik chcete svojí energii Reiki rozšířit. Nebudu se o nich rozepisovat, Informací o těchto odnožích a druzích najdete na internetu mnoho.